top of page

Programm

Méinden, 6.2.2023

18:00 E gudde Rot (5)

18:05 Black Falcon End of Season Test - Portimão 2021

18:35 Déifferdeng 2008

19:05 Kéintzig 2005

19:20 Wien 2018

19:40 Chansons Souvenirs

20:05 apart Musek

20:15 Die Silvanas

22:05 apart Spezial

22:20 Piratepartei

22:50 CFL Impressiounen

23:40 ÖBB BR 1144

Dënschden, 7.2.2023

18:00 STAR*TREFF 2/2019

19:45 USAL - Landesverband vun de Klengdéierenziichter

20:00 Kéintzig 2005

20:15 Kokerei Anna

20:50 Zero Point Five - Make It Count

21:10 E gudde Rot (5)

21:15 Black Falcon End of Season Test - Portimão 2021

21:45 RPL TV

22:30 Orchestre de Chambre du Luxembourg 2008

22:45 Blechzuchausstellung 2022 zu Schëffleng

23:10 Grüezi miteinand

23:55 Riicht eraus mam Astrid Lulling a Simone Beissel

Mëttwoch, 8.2.2023

18:00 Die Silvanas

19:50 apart Spezial

20:05 Monte Baldo - Malcesine

20:15 Kabarä Kielen, Broutgaass 2001

21:55 E gudde Rot (5)

22:00 Piratepartei

22:30 STAR*TREFF 1/2020

Donneschden, 9.2.2023

18:00 RPL TV

18:45 apart Spezial

19:00 Soirée de l'Agriculture 2022

20:15 Riicht eraus mam Astrid Lulling a Simone Beissel

20:50 Accordéons et Flonflons

21:05 E gudde Rot (5)

21:10 Zero Point Five - Make It Count

21:30 USAL - Landesverband vun de Klengdéierenziichter

21:45 Kokerei Anna

22:20 Monte Baldo - Malcesine

22:25 Black Falcon End of Season Test - Portimão 2021

22:55 50 Joer Volleyball Club Stroossen

Freiden, 10.2.2023

18:00 Chansons Souvenirs

18:25 Monte Baldo - Malcesine

18:30 Orchestre de Chambre du Luxembourg 2008

18:45 Piratepartei

19:15 Wenn die Musi kommt

20:15 35 Joer Syvicol - Réckbléck

22:15 E gudde Rot (5)

22:20 20. Traktor WM 2022 am Großglockner

23:00 Déifferdeng 2008

23:30 Kéintzig 2005

23:45 CFL Impressiounen

Samschden, 11.2.2023

18:00 Accordéons et Flonflons

18:15 ADR-Tëlee

19:00 RPL TV

19:45 Orchestre de Chambre du Luxembourg 2008

20:00 Handball TV by AXA LIVE!

Den Handball-Match Red Boys Déifferdeng géint den Handball Käerjeng live op apart TV.

22:00 Riicht eraus mam Astrid Lulling a Simone Beissel

22:35 E gudde Rot (5)

22:40 USAL - Landesverband vun de Klengdéierenziichter

22:55 Monte Baldo - Malcesine

23:00 Die Silvanas

Sonnden, 12.2.2023

18:00 Piratepartei

18:30 apart Spezial

19:00 Soirée de l'Agriculture 2022

20:15 35 Joer Syvicol - Réckbléck

22:15 E gudde Rot (5)

22:20 Kabarä Kielen, Broutgaass 2001

Méinden, 13.2.2023

18:00 E gudde Rot (5)

18:05 Stubaier Oldtimertreffen 2022

19:05 ADR-Tëlee

19:50 Chansons Souvenirs

20:15 Eng Flou am Ouer

22:35 RPL TV

23:20 Zero Point Five - Make It Count

23:40 20. Traktor WM 2022 am Großglockner

Dënschden, 14.2.2023

18:00 Wiedersehen der Ostlegenden (2)

20:00 apart Musek

20:15 Piratepartei

20:45 apart Spezial

21:15 Black Falcon End of Season Test - Portimão 2021

21:45 USAL - Landesverband vun de Klengdéierenziichter

22:00 E gudde Rot (5)

22:05 Kokerei Anna

22:40 apart Spezial

22:55 Monte Baldo - Malcesine

23:00 ÖBB BR 1144

23:50 Riicht eraus mam Astrid Lulling a Simone Beissel

Mëttwoch, 15.2.2023

18:00 E Mord's Menu

20:15 RPL TV

21:00 ADR-Tëlee

21:45 Stubaier Oldtimertreffen 2022

22:45 E gudde Rot (5)

22:50 Déifferdeng 2008

23:20 Kéintzig 2005

23:35 Wenn die Musi kommt

Donneschden, 16.2.2023

18:00 STAR*TREFF 4/2018

20:00 Kéintzig 2005

20:15 Riicht eraus mam Astrid Lulling a Simone Beissel

20:50 Accordéons et Flonflons

21:05 E gudde Rot (5)

21:10 apart Spezial

21:30 Piratepartei

22:00 USAL - Landesverband vun de Klengdéierenziichter

22:15 Monte Baldo - Malcesine

22:20 20. Traktor WM 2022 am Großglockner

23:00 Motocross National 2022

23:50 CFL Impressiounen

Freiden, 17.2.2023

18:00 Chansons Souvenirs

18:25 E gudde Rot (5)

18:30 Filmféiwer II - Stad- a Lampertsbierger Musek

20:00 apart Spezial

20:15 ADR-Tëlee

21:00 RPL TV

21:45 50 Joer Volleyball Club Stroossen

23:20 Orchestre de Chambre du Luxembourg 2008

23:35 Stubaier Oldtimertreffen 2022

bottom of page